تلفن سایت

لیست قیمت جدید اجاره و فروش آپارتمان در تهران

تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۱

لیست قیمت جدید اجاره و فروش آپارتمان در تهران
ارزانی اخیر دلار چه تاثیری در بازار اجاره می‌گذارد؟
کاهش نرخ ارز و طلا طی چند روز گذشته ممکن است، باعث شده باشد در ذهن برخی از متقاضیان در بازار مسکن یا سرمایه‌گذاران در بازار ارز و طلا جرقه‌هایی روشن شده باشد!
آن دسته از مالکانی که در بازار اجاره مسکن واحدهای خود را به تازگی عرضه کرده‌اند، احتمال دارد با دریافت اجاره بها از سوی مستاجر خود به شرط آنکه نیاز مالی نداشته باشند تا با اجاره بهای دریافتی، خلأ را جبران کنند قصد داشته باشند با نزول ارزش طلا و ارز به این بازار وارد شوند و با پول حاصل از اجاره، سرمایه‌گذاری جدیدی را آغاز کنند.
این مساله موجب می‌شود تا فقط سرمایه‌ها با وجود ارزان شدن طلا و ارز به سمت بازار مسکن وارد نشود، بلکه زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری دوباره در بازار ارز و طلا فراهم شود.
چراکه عده‌ای که تا به امروز در بازار ارز و طلا سرمایه‌گذاری کرده بودند در حال حاضر شاید در این تصور باشند که به بازار مسکن وارد شوند و این بار این بخش از بازار را برای سوددهی انتخاب کنند.
البته گمان می‌رود با ورود متقاضیان به بازار خرید مسکن طبق تجربیات این چنینی، قیمت‌های پیشنهادی دچار نوسان شوند. از این بابت مصرف‌کننده‌های واقعی انتظار دارند تا مسوولان کنترل و نظارت بر بخش مسکن با پیش‌بینی چنین احتمالاتی برای مانع شدن از نوسان قیمتی در بازار مسکن چاره و تدبیری به موقع بیندیشید نه اینکه تنها وعده دهند.


نظر بدهید:

مرقد مطهر امام رضا (ع) در کدام شهر است؟
telegram
طراحی سایت با طراحی سایت توسط آتی سایت