تلفن سایت

شروع عملیات پی‌سازی ۲ هزار واحد ‌مسکن ویژه در تهرانسر

تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۱


شروع عملیات پی‌سازی 2 هزار واحد ‌مسکن ویژه در تهرانسر

 ‌مدیر کل سابق مسکن و شهرسازی استان تهران با اشاره به برنامه‌ریزی احداث 4 هزار واحد مسکن ویژه تهرانسر، گفت: هم‌اکنون در این منطقه پی‌سازی 2 هزار واحد آغاز شده است.
 ‌آغاز عملیات پی‌سازی 2 هزار واحد ‌مسکن ویژه در تهرانسر
تقی رضایی ‌مدیر کل سابق مسکن و شهرسازی استان تهران در مراسم ادغام دو اداره کل راه و ترابری و مسکن و شهرسازی استان تهران و معارفه مدیر کل جدید راه و شهرسازی این استان، اظهار داشت: روزی که اینجانب به اداره کل مسکن و شهرسازی آمدم، وزیر راه و شهرسازی افتتاح ویژه مسکن مهر در تهران را از من خواست.

وی ادامه داد: در این راستا تلاش‌های بسزایی انجام شد، طوری که تا قبل از سال جاری 15 هزار و 200 واحد مسکونی در پاکدشت افتتاح شد و بلافاصله فاز بعدی در این شهرستان با 10 هزار و 200 واحد کلید خورد.

مدیر کل سابق مسکن و شهرسازی استان تهران تصریح کرد: درحال حاضر نیز 30 هزار واحد مسکونی مهر در استان تهران آماده افتتاح داریم.

وی با بیان اینکه تا پیش از دولت نهم، دولت‌ها هیچ برنامه‌ای برای ساخت مسکن در استان تهران نداشتند، اظهار داشت: با تلاش فراوان توانستیم زمین برای ساخت 50 هزار واحد مسکن مهر را در تهران تدارک ببینیم.

رضایی اضافه کرد: در فاز یک، اجرای ساخت مسکن ویژه در منطقه تهرانسر در زمینی به مساحت 50 هکتار آغاز شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی احداث 4 هزار واحد مسکن ویژه تهران‌سر، ادامه داد: در حال حاضر در منطقه تهرانسر پی‌سازی 2 هزار واحد آغاز شده و این درحالی است که تعداد متقاضیان هم‌اکنون 2 هزار نفر است.

رضایی با بیان اینکه در 6 ماهه ابتدایی سال 130 درصد از اهداف سال 91 جلوتر بودیم، تصریح کرد: طی 14 ماه اخیر 450 پرونده بالغ بر 2 هزار 700 میلیارد تومان دادنامه له سازمان بود که 149 پرونده در سازمان مختومه شد.

وی اضافه کرد: همچنین پرونده ویژه شهرک ژاندارمری نیز چندی پیش با همکاری ارگان‌ها برطرف شد که بدوی و تجدیدنظر علیه سازمان بود که با حمایت همه ارگان‌ها، پرونده 1500 میلیارد تومانی رأی صادر شد.

رضایی با بیان اینکه در ابتدای حضور اینجانب در اداره کل مسکن و شهرسازی استان تهران، 23 هزار و 767 واحد نازک‌کاری شده بود، اظهار داشت: امروز این رقم به 52 هزار و 503 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: در 7 ماه گذشته بیشتر عملکرد نازک‌کاری سطح کشور در شهرهای بالای 25 هزار نفر در استان تهران انجام شده است.

بنابراین گزارش در این مراسم فریبرز واحدی به عنوان مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان تهران معرفی شد و از خدمات تقی رضایی در اداره کل سابق مسکن و شهرسازی استان تهران تقدیر به عمل آمد.


نظر بدهید:

نام دریای جنوبی ایران چیست؟
telegram
طراحی سایت با طراحی سایت توسط آتی سایت